Informace

Příměstský tábor je alternativou k vícedennímu táboru. Připravený je zábavný program během pracovních dnů vždy od 7.00h. do 16.30h. Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 – 12 let (Táborů se mohou zúčastnit i děti, které v daný rok dosáhnout hranice 6 let.).

Cena 5 denního příměstského tábora je 2.200 Kč

Slevy pro sourozence neposkytujeme.
Cena zahrnuje stravu* (dopolední svačina a oběd), pitný režim, nájem, program, instruktory, dopravu (mimo MHD)/vstupy v rámci celodenních výletů**, vybavení a odměny.
*V rámci celodenních výletů není zajištěn oběd, děti od nás dostávají oplatek a ovoce. Svačinu na celý den si berou dle uvážení rodičů.
** Jízdenky MHD dětem zajišťují rodiče, o této potřebě jsou vždy dopředu informování.

Věděli jste, že ČPZP nabízí příspěvek v rámci Preventivních programů na rok 2019, a to ve výši 1000 Kč na Letní tábory pro děti ve věku 6-16 let včetně? Více informací na stránce http://bit.ly/2k6A0WR

Termíny příměstský táborů

 • 29. 7. – 2. 8. 2019

Aktuální přehled volných míst naleznete v přihlášce.

Základní informace

Tábory probíhají v Hlučíně při ZŠ M. Tyrše pod vedením zkušených instruktorů.

Chtěli byste vědět více o organizátorech? Máme za sebou 6 ročníků projektu Prázdniny v Ostravě, kdy se v letech 2013 – 2018 zúčastnilo našich táborů přes 2000 dětí. Dále organizujeme tábory v Opavě a Frýdku – Místku. Od roku 2015 také organizujeme letní stanový tábor v CHKO Jeseníky.

První den na příměstském táboře

Osobně přivedete dítě na místo srazu. Předáte instruktorům kopii karty pojištěnce, vyplněný list účastníka, který Vám byl poslán společně s organizačními pokyny po zaplacení částky. Informujete instruktora o zdravotním stavu dítěte a eventuálně předáte léky, které musí dítě užívat během dne. Dítě může odcházet samotné po ukončení programu, pokud má písemný souhlas rodičů.

Stravování

Obědy jsou zajištěny v restauraci. Děti dostanou každý den dopolední svačinu a k dispozici bude během celého dne pitný režim. V případě celodenních výletů není zajištěn oběd a děti od nás dostávají oplatek a pití. Svačinu na celý den si berou dle uvážení rodičů.

Do batůžku dítěti nabalte:

 • Láhev na pití (min. 0.5l.), aby mohl být zajištěný pitný režim během dne
 • Pohodlné sportovní oblečení
 • Boty a oblečení do tělocvičny
 • Nepromokavou bundu
 • Pokrývka hlavy
 • Kapesníky
 • Opalovací krém
 • Repelent
 • Šátky na hry!!!
 • Kopie zdravotního průkazu

Platba tábora

Cena tábora je 2.200 Kč. Po přihlášení je nutné do 5 pracovních dnů zaplatit celou částku.

V případě zájmu jsme schopni vystavit fakturu na zaměstnavatele.

Naše tábory lze uhradit i přes službu Benefit plus. Hodnota benefitu je 2200b. Pokud využijete platbu pomocí benefitů, uveďte do přihlášky: Tábor hrazen přes BENEFITY.

Úhrada z bankovního účtu

Úhrada bezhotovostním převodem na účet vedený u Fio banka, a.s.
Částka: 2.200 Kč
Č. účtu: 2200672425/2010
Variabilní symbol: datum narození – DDMMRRRR (např. ve tvaru 10092010)
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte, turnus, místo konání

Generální partner

cpzb